Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svůj čas dělím - velmi nespravedlivě - mezi tyto naprosto rozdílné aktivity:

ObrazekRuční práce jsou tradiční, i když pro někoho možná trochu nudnou a zprofanovanou náplní volného času. Přesto s nimi začnu. Křížková výšivka je asi prvním druhem této činnosti, ke kterému jsem se v mládí dostala, a který mi také nejdéle vydržel. Prosta jakéhokoliv malířského nadání jsem uvítala možnost vytvořit cosi jako kresbu za pomoci striktního vedení daného přesnými čtverečky strukturovaných tkanin. Mému matematickému duchu to bylo zkrátka bližší.

ObrazekŽe bych byla zas až taková nadšená kuchařinka, která si do pozdních nočních hodin čte v receptech a shání je všude možně, to tedy nejsem. Občas se mi něco nepovede. Připálím guláš. Osolím čaj. Cibulku usmažím do černa. Nedopeču maso. A tak dále. Ale moc moc ráda mlsám (je to na mě vidět ;-)) a taky peču netradiční dorty.

Obrazek

Tvorba „péefek“ vyšla z mé záliby ve focení, ale postupně se to nějak zvrhlo. Baví mě tohle momentové zachycení nálady času.

Obrazek

Dá se k tomu vůbec něco dodávat? Prostě jsem duší komediant a jen s námahou to skrývám…

ObrazekSetkání s lidmi, kteří s nadšením věnují svůj čas práci pro děti, aby se zároveň dětmi znovu stávali, mi dalo úžasnou možnost veřejně se producírovat se spoustou svých vlastních zájmů. Pronikla jsem k nim nejprve jako nezávislý pozorovatel, poté jako náplava a nakonec se vnutila coby spolutvůrce her a „kecal do všeho“.

Obrazek

Pár fotek z míst, kterou jsou blízká mému srdíčku...

ObrazekJako jednu z forem producírování jsem si před časem vybrala špinění čistých bílých stránek papíru a listů Wordu vlastními myšlenkami. Pro tuto příležitost na sebe beru podobu sovy a s pomocí jejích křídel odlétám do bájné země Fantazie. Moje zaměření je ale prozatím poněkud monotématické a ne každému vyhovuje, takže předem upozorňuji, že píšu v drtivé většině fanfiction k Harry Potterovi. Pokud vám tenhle brýlatý kluk a jeho okolí nesedí, použijte jiný spoj než ten, co odjíždí v 11:00 z nástupiště 9 a ¾.